SlovenskyEnglishDeutsch

Zákazkové programovanie riadiacich systémov

Sme odborníci v oblasti priemyselnej automatizácie. Pre vašu výrobu nainštalujeme a naprogramujeme riadiace systémy a logické automaty na mieru (PLC, PC, SQL, PHP...).

Ponúkame:

programovanie PLC automatov OMRON, SIEMENS S7, Allen-Bradley
OPC server
HMI panely
SCADA systémy
PHP skripty
C# pomocné programy

Kvalitné a stabilné programy z našej dielne riadia rôzne systémy, ako napríklad dopravníky, výrobné linky, kotolne, čističky odpadových vôd, jednoúčelové stroje a rôzne procesy, kde sa vyžaduje rýchlosť reakcie, riadenie v reálnom čase a stabilita.

Vybavíme Vašu prevádzku: vyrábame a dodávame na mieru priemyselné vybavenie, inšpekčné a bezpečnostné kamerové systémy, jednoúčelové stroje, pohony, servomotory, frekvenčné meniče, roboty, výrobné linky, Al profily, čítačky kódov...

Ponúkame zákazkové programovanie riadiacich systémov, logických automatov na mieru (PLC, PC, SQL, PHP...). Kvalitné a stabilné programy z našej dielne riadia rôzne systémy, ako napríklad dopravníky, výrobné linky, kotolne, čističky odpadových vôd, jednoúčelové stroje a rôzne procesy, kde sa vyžaduje rýchlosť reakcie, riadenie v reálnom čase a stabilita.

Ďalej ponúkame:

jednoúčelové stroje, inšpekčné a bezpečnostné kamerové systémy, pohony, servomotory, frekvenčné meniče, roboty, výrobné linky, Al profily, čítačky kódov